fbpx

Wydruki cyfrowe

od 2006 roku

druk pigmentowy

Drukujemy na urządzeniu Epson Stylus Pro 9900 o maksymalnej szerokości wydruku 111,8 cm i rozdzielczości 720, 1440 lub 2880 dpi. Gwarantujemy najwyższy standard wielkoformatowych wydruków zdjęć, druków artystycznych i odbitek korektorskich. Na wszystkich nośnikach zapewniamy niezwykłą jakość i długotrwałe efekty czarno-białe i w kolorze. Światłotrwałe wydruki mają trwałość do 75 lat w kolorze oraz ponad 100 lat monochromatycznie.

Fotorealizm

  • Wydruki o grubości i dotyku prawdziwego zdjęcia
  • Płynne przejścia w tonach
  • Nawet jasne partie charakteryzują się dużą ilością szczegółów
  • Wyjątkowo ostry i plastyczny obraz
  • Głębokie czernie
  • Żywe kolory

Znakomita jakość wydruku

Powiększenia wykonywane są na starannie dobranych papierach fotograficznych, przy użyciu wysokiej jakości atramentów pigmentowych. Charakteryzują się wysokim nasyceniem kolorów przy znakomitym oddaniu barw, wysoką rozdzielczością i oddaniem nawet najmniejszych detali oryginału. Każdy autor ma możliwość współpracy z operatorem w procesie przygotowania plików do druku. Dzięki temu obraz otrzymany na wydrukach jest zgodny z zatwierdzonym na monitorze.

Szeroki asortyment mediów

Oferujemy szeroki asortyment mediów do drukowania. Są to różnego rodzaju papiery i płótno. Wszystkie media zostały wykonane w najnowszej technologii mikroceramicznej opracowanej w laboratoriach w Szwajcarii i Wilekiej Brytanii. Gwarantują bardzo krótki czas schnięcia, niespotykaną trwałość oraz ostry i plastyczny obraz. Ich grubość i sztywność do złudzenia przypomina tradycyjną odbitkę.