fbpx

Wydruki cyfrowe

od 2006 roku

druk lateksowy

Drukujemy na urządzeniu HP Latex 115 o szerokości 137 cm. Wydruki charakteryzują się bardzo wysoką jakością i znaczną odpornością na warunki atmosferyczne oraz ścieranie. Są całkowicie bezpieczne dla zdrowia dlatego mogą być stosowane zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Wydruki są natychmiast suche i nie towarzyszy im nieprzyjemny zapach solwentu. Dysponujemy szeroką gamą mediów. Nasze wydruki posiadają certyfikaty ekologiczności.

Wydruki wielkoformatowe

PHOTOholic.pl

Wydruki wielkoformatowe to specjalność naszej pracowni. Oferujemy wysokiej jakości powiększenia cyfrowe. Nasza technologia jest bezpieczna dla zdrowia i ekologiczna, dzięki czemu wydruk może bezpiecznie zawisnąć w każdym pomieszczeniu będąc atrakcyjną dekoracją.

Fototapety

Oferujemy wydruk tapet winylowych na podkładzie fizelinowym. Dzięki winylowej powłoce, tapetę można czyścić na mokro. Nadaje się ona do wszystkich pomieszczeń,  również kuchni i łazienki. Nasza nieszkodliwa technologia druku umożliwia naklejanie tapet nawet w pokoju dziecięcym. Zapewniamy kompleksową usługę razem z naklejeniem.

Plakaty

Oferujemy wydruk plakatów na papierze o gramaturze 200g. z wykończeniem semimat. By wydruk zyskał więcej walorów dekoracyjnych, możemy nakleić go na wybrane podłoże oraz oprawić w ramę.

Fotoobrazy

Oferujemy wydruk fotoobrazów na płótnie (canvas) o wyraźnej fakturze. Wydruk na nim, naciągniętym na krosno (blejtram), pozwala na przestrzenną ekspozycję bez ram. Wyraźna faktura płótna wiernie naśladuje efekt prawdziwego obrazu. 

Jakość, trwałość, szybkość

  • Profesjonalne wydruki o wysokiej rozdzielczości do 1200x1200dpi
  • Niesamowicie żywe barwy i płynne przejścia
  • Szeroka gama zastosowań na zewnątrz i w pomieszczeniach
  • Wydruki niezalaminowane mają trwałość do 3 lat w warunkach zewnętrznych, wydruki zalaminowane – do 5 lat
  • Wydruki są suche oraz gotowe do wykończenia i wykorzystania w tym samym dniu roboczym

Druk HP Latex

Wyjątkowa technologia HP Latex zapewnia wydrukom wysoką jakość (porównywalną z drukarkami pigmentowymi), a jednocześnie  jest całkowicie ekologiczna. W przeciwieństwie do wydruków w  technologii solwentowej i ekosolwentowej (najczęściej stosowanej na rynku poligraficznym) nasze wydruki są bezpieczne dla środowiska i zdrowia ludzi.

Ekologia i zdrowie

Technologia HP Latex to tusze oparte w 100% na ekologicznych składnikach. Jest to jedyny na świecie tusz stosowany w segmencie wydruków wielkoformatowych, który może być stosowany nie tylko na zewnątrz, ale także w pomieszczeniach. Tusze lateksowe oparte są na bazie wody więc nie istnieje niebezpieczeństwo pojawiania się nieprzyjemnych zapachów, które mogą być szkodliwe dla ludzi i środowiska.